2014

Х Национална олимпиада по география и икономика, гр. Ямбол

състезателна група VІІІ – Х клас

пето място – Микаела Кирилова Цветкова, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

състезателна група ХІ – ХІІ клас

първо място – Борислав Ивайлов Дочев, 11 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

2013

Международна олимпиада по география и икономика, Киото, Япония

бронзов медал – Недко Стоянов Недков, 12 ж клас (преподавател Калинка Димитрова Димитрова)
почетна грамота – Васил Василев Колчев, 11 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

ІХ Национална олимпиада по география и икономика, гр. Русе

състезателна група VІІІ – Х клас

първо място – Борислав Ивайлов Дочев, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)
трето място – Кирил Яворов Александ, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

състезателна група ХІ – ХІІ клас

първо място – Недко Стоянов Недков, 12 ж клас (преподавател Калинка Димитрова Димитрова)
второ място – Васил Василев Колчев, 11 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

 

2012

Национална олимпиада по география и икономика, гр. Плевен

четвърто място – Недко Стоянов Недков, 11 ж клас (преподавател Калинка Димитрова Димитрова)
пето място – Петър Георгиев Пенев, 12 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

 

2010

Национална олимпиада по география и икономика, гр. Сливен

второ място – Илия Попстоянов Димитров, 11 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

 

2009

Международна олимпиада по география и икономика, Мексико сити

участие – Илия Попстоянов Димитров, 10ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)
участие – Петър Пенев, 9 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

Национална олимпиада по география и икономика, гр. Несебър

шесто място – Илия Попстоянов Димитров, 10ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

 

2008

Национална олимпиада по география и икономика, гр. Кърджали

трето място – Младен Кирилов Бербатов, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)
четвърто място – Константин Иванов, 12 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

 

2007

Международна олимпиада по география и икономика, Сан Диего (САЩ)

четвърто място, отборно – Младен Кирилов Бербатов, 9 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

Национална олимпиада по география и икономика, гр. Велико Търново

второ място – Константин Иванов, 11 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

 

2006

Международна олимпиада по география и икономика, Брисбейн, Австралия

участие – Виктор Чаушев, 12 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)
участие – Ивац Георгиев, 12 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

Национална олимпиада по география и икономика, гр. София

трето място – Виктор Чаушев, 12 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)
пето място – Ивац Георгиев, 12 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

 

2005

Международна олимпиада по география и икономика, Будапеща, Унгария

участие – Николай Андонов, 9 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)
участие – Стилиян Гребеничарски, 9 ж клас (преподавател Димо Кирилов Падалски)

Национална олимпиада/Ямбол

второ място – Ивац Георгиев, 11 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

 

2004

Международна олимпиада по география и икономика, Гдиня, Полша

участие – Ивац Георгиев, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

Национално състезаниепо география и икономика, гр. София

първо място – Ивац Георгиев, 10 ж клас (преподавател Георги Ангелов Пейков)

 

Вашият коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.